SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Lelde Plauca
Lelde Plauca
1018
01.09.2022
Maksimālais reitings:
1021
(2021-09-01)
Minimālais reitings:
1005
(2021-10-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Statistika
2022
2021
2020
2019
2017
25.vieta 2021 Latvijas čempionāts sievietēm
+
1 .vieta WGM Rogule Laura 2286 7 no 8
2 .vieta NM Golsta Madara 1967 6 no 8
3 .vieta MK Ter-Avetisjana Agnesa Stepania 1872 6 no 8
4 .vieta NM Parhomenko Margarita 1935 5,5 no 8
5 .vieta WFM Ungure Liga 1940 5,5 no 8
6 .vieta NM Maklakova Nellija 1816 5 no 8
7 .vieta MK Golsta Ramona 1738 4,5 no 8
8 .vieta I Kuznecova Marija 1793 4,5 no 8
9 .vieta MK Kazmerika Anna 1851 4,5 no 8
10 .vieta MK Kempele Ilze 4,5 no 8
11 .vieta MK Gordievich Larisa 1740 4,5 no 8
12 .vieta WMK Zalcmane Vija 1384 4,5 no 8
13 .vieta I Krasilnikova Marija 1201 4 no 8
14 .vieta WMK Osobskaja Zinaida 1688 4 no 8
15 .vieta I Parhomenko Anastasija 1501 4 no 8
16 .vieta I Maklakova Naomi 1416 4 no 8
17 .vieta I Jansone Melanija Luize 1413 3,5 no 8
18 .vieta WMK Dombrovska Stefanija 1544 3,5 no 8
19 .vieta MK Paune Inese 1405 3,5 no 8
20 .vieta II Tolmaceva Alona 1049 3,5 no 8
21 .vieta I Zubova Darja 1364 3 no 8
22 .vieta II Mierina Lauma 1126 3 no 8
23 .vieta II Ozolina Elina 3 no 8
24 .vieta II Maklakova Dafne 1021 3 no 8
25 .vieta II Plauca Lelde 1021 2,5 no 8
26 .vieta II Guminskaya Daria 1174 2,5 no 8
27 .vieta II Mieze Natalja 1 no 8
Rādīt vairāk
chess-results.com
24.vieta 2020 Latvijas čempionāts sievietēm
+
1 .vieta WGM Rogule Laura 2297 7,5 no 9
2 .vieta WFM Krumina Linda 2065 6,5 no 9
3 .vieta MK Golsta Madara 1889 6 no 9
4 .vieta WFM Gorozhankina Julia 2035 5,5 no 9
5 .vieta MK Golsta Ramona 1708 5,5 no 9
6 .vieta I Kuznecova Marija 1523 5,5 no 9
7 .vieta NM Maklakova Nellija 1833 5,5 no 9
8 .vieta WMK Osobskaja Zinaida 1682 5 no 9
9 .vieta I Kazmerika Anna 1615 5 no 9
10 .vieta I Ter-Avetisjana Agnesa Stepania 1683 5 no 9
11 .vieta I Parhomenko Anastasija 1417 5 no 9
12 .vieta I Jansone Melanija Luize 1303 5 no 9
13 .vieta I Maklakova Naomi 1243 5 no 9
14 .vieta MK Vainovska Valentina 1633 4,5 no 9
15 .vieta WMK Dombrovska Stefanija 1572 4,5 no 9
16 .vieta WMK Zalcmane Vija 1428 4,5 no 9
17 .vieta I Petrovska Arina 1637 4 no 9
18 .vieta I Hlopkova Jekaterina 1299 3,5 no 9
19 .vieta MK Paune Inese 3,5 no 9
20 .vieta I Kipluka Anna Krista 1383 3,5 no 9
21 .vieta I Sergejeva Sofija 1376 3 no 9
22 .vieta I Mende Alise 1175 3 no 9
23 .vieta II Mieze Natalja 1002 2 no 9
24 .vieta II Plauca Lelde 1 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
10.vieta 2022 Latvijas čempionāts M-14
+
1 .vieta I Vasiljeva Sofja 1676 Daugava Chess/ E.Dzirkalis 8,5 no 9
2 .vieta I Jansone Melanija Luize 1590 RŠS/Rožlapa 7,5 no 9
3 .vieta I Krasilnikova Marija 1300 RŠS/Galkins 5,5 no 9
4 .vieta I Zubova Polina 1070 RŠS/Borisovs 5 no 9
5 .vieta I Jekabsone Nellija 1120 Kuldīgas NSS/Gertners 4 no 9
6 .vieta II Laimina Alise Jēkabpils/Pušmucāns 4 no 9
7 .vieta II Liepina Elza RŠS/Rožlapa 4 no 9 )
8 .vieta II Klusa Zanete Rēzekne/Vasiļkovs 3,5 no 9 )
9 .vieta II Stare Evelina 1167 RŠS/S. Galkins, I. Paune 3,5 no 9
10 .vieta II Plauca Lelde 1005 RŠS/I. Paune 3 no 9
11 .vieta II Treibusa Viktorija RŠS/Matisone 3 no 9
12 .vieta II Liepina Daniela Nikola 1082 Olaine/RŠS/Ungurs 2,5 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
10.vieta 2021 Latvijas čempionāts M-12
+
1 .vieta I Maklakova Naomi 1641 RŠS/Putka 6 no 7
2 .vieta I Vasiljeva Sofja 1545 Daugava Chess/Dzirkalis 6 no 7
3 .vieta I Kuznecova Marija 1673 RŠS/Ungurs 5,5 no 7
4 .vieta II Pukite Elza 1168 RŠS/Ungurs 4,5 no 7 )
5 .vieta I Krasilnikova Marija 1335 RŠS/Galkins 4 no 7
6 .vieta II Labecka Maria 1102 RŠŠ/Galkins 3,5 no 7
7 .vieta II Laimina Alise 1067 Jēkabpils/Jankovskis 3 no 7
8 .vieta II Gansone Aiga 1045 Olaine/Skujiņa 3 no 7
9 .vieta II Liepina Daniela Nikola 1108 Olaine/Skujiņa 3 no 7 )
10 .vieta II Plauca Lelde 1019 RŠS/Paune 3 no 7
11 .vieta III Stare Evelina RŠS/Paune 3 no 7 )
12 .vieta II Vaicuka Marija 1131 Olaine/Skujiņa 2,5 no 7 )
13 .vieta II Locmele Valerija 1047 RŠS/Matisone 1 no 7 )
14 .vieta III Zemture Madara RŠS/Rožlapa 1 no 7
Rādīt vairāk
chess-results.com
12.vieta 2020 Latvijas čempionāts M-12
+
1 .vieta I Vasiljeva Sofja 1287 Daugava Chess/Dzirkalis 8,5 no 9
2 .vieta I Jansone Melanija Luize 1303 RŠS/Rožlapa 8 no 9
3 .vieta I Krasilnikova Marija 1148 RŠS/Galkins 6,5 no 9
4 .vieta I Zubova Polina 1110 RŠS/Borisovs 6 no 9
5 .vieta III Vaicuka Marija Olaines SC/Skujiņa 4,5 no 9 )
6 .vieta II Klusa Zanete Rēzeknes BJSS/Vasiļkovs 4,5 no 9 )
7 .vieta II Liepina Elza RŠS/Rožlapa 4,5 no 9 )
8 .vieta II Liepina Daniela Nikola Olaines SC Skujiņa 4 no 9 )
9 .vieta II Rasimenoka Marija RŠS/Smirnovs 4 no 9 )
10 .vieta III Laimina Alise Jēkabpils/Pušmucāns 4 no 9
11 .vieta I Jekabsone Nellija 1115 Kuldīgas NSS/Gertners 4 no 9
12 .vieta II Plauca Lelde RŠS/Paune 3,5 no 9
13 .vieta III Zemture Madara RŠS/Rožlapa 1 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
8.vieta 2019 Latvijas čempionāts M-10
+
1 .vieta I Kuznecova Marija 1277 Rīgas Šaha skola/T. Kalniņš 6 no 7
2 .vieta II Krasilnikova Marija 1044 Rīgas Šaha skola/S. Galkins 5 no 7
3 .vieta II Vasiljeva Sofja Daugava Chess/Daugavpils 5 no 7
4 .vieta II Maklakova Naomi 1123 Rīgas Šaha skola/V. Putka 4,5 no 7
5 .vieta II Labecka Maria 1118 Rīgas Šaha skola/J. Valeinis 4,5 no 7
6 .vieta II Gansone Aiga Olaines Sporta centrs/G. Skujiņa. 4 no 7
7 .vieta IV Stare Evelina Rīgas Šaha skola/Ā. Āboliņa 4 no 7 )
8 .vieta II Plauca Lelde Rīgas Šaha skola/Ā. Āboliņa 3,5 no 7
9 .vieta II Kucina Polina Rīgas Šaha skola/Da. Matisone 3,5 no 7
10 .vieta III Pukite Elza Limbaži/N. Maklakova 3 no 7 )
11 .vieta IV Svetlakova Tatiana Rīgas Šaha skola/A. Smirnovs 2,5 no 7 )
12 .vieta III Vaicuka Marija Olaines sporta centrs/G. Skujiņa 2 no 7 )
13 .vieta IV Locmele Valerija Rīgas Šaha skola/Di. Matisone 2 no 7 )
14 .vieta IV Kalnina Krista Rīgas Šaha skola/L. Ungure 2 no 7 )
15 .vieta III Zemture Madara Rīgas Šaha skola/V. Rožlapa 1,5 no 7
16 .vieta IV Berseneva Marija ARchess klubs/A. Raudive 0 no 7 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
4.vieta 2017 Latvijas čempionāts M-8
+
1 .vieta IV Krasilnikova Marija 1550 Riga Chess school/Galkins 6,5 no 7
2 .vieta IV Maklakova Naomi 1550 Riga/Maklakova 5
3 .vieta IV Paparde-Stamere Paula 1550 Riga Chess school/Matisone 5 )
4 .vieta IV Plauca Lelde 1550 Riga Chess scool/Abolina 4
5 .vieta IV Zemture Madara 1550 Riga Chess school/Rozlapa 3
6 .vieta IV Sazonova Arina 1550 Riga Chess school/ Matisone 2,5 )
7 .vieta IV Likanova Veronika 1550 Daugmale BJC/Ni 2 )
8 .vieta IV Kolako Diana 1550 Riga chess school/Matisone 0 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
Galerijas
Portreti
Dzimšanas diena
Makss Serdjuks
(šodien 27)
●
Adrians Sinijs
(šodien 22)
●
Girts Sprancis
(šodien 47)
●
Ingemars Jesse
(1 diena līdz 35)
Eriks Ariels Sulzingers
(2 dienas līdz 13)
Vsevolods Scadilovs
(2 dienas līdz 17)
Adrija Lazdina
(2 dienas līdz 10)
Nikolajs Pcolkins
(2 dienas līdz 84)
Vladimir Sveshnikov
(3 dienas līdz 38)
Guna Skujina
(3 dienas līdz 54)
Ieva Valeine
(3 dienas līdz 16)
Artis Alainis
(5 dienas līdz 22)
Sofija Viktorija Levcenkova
(6 dienas līdz 21)
Jurijs Vasiljevs
(6 dienas līdz 77)
Anastasija Parhomenko
(7 dienas līdz 22)
Marjans Bartoss
(7 dienas līdz 37)
Sofija Sergejeva
(7 dienas līdz 18)
Normunds Miezis
(8 dienas līdz 53)
Valerijs Skarbauskas
(8 dienas līdz 59)
Oleg Krivonosov
(8 dienas līdz 63)
Andris Rucs
(9 dienas līdz 40)
Pjotrs Kolasa
(9 dienas līdz 24)
Janis Vitins
(10 dienas līdz 55)
Martins Liepins
(10 dienas līdz 84)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
28.04.2024 - 05.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
28.04.2024 - 05.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
28.04.2024 - 05.05.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
LSSO Rīgas fināls 2024
07.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XIV posms
09.05.2024
Šaha lietus 2024
11.05.2024 - 12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XV posms
16.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XVI posms
23.05.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
25.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Tournated.net atklāšanas turnīrs Rīgā (rapids)
26.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XVII posms
30.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
29.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Trenera Aivara Stašāna 3.piemiņas kauss
13.07.2024 - 14.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Balvu novada atklātais čempionāts 2024
27.07.2024 - 28.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
100 vs 100
03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 2. posms
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Čehija: Eiropas rapida un blica čempionāts jauniešiem 2024
17.08.2024 - 20.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Čehija: Eiropas čempionāts jauniešiem 2024
21.08.2024 - 01.09.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 3.posms
06.09.2024 - 08.09.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
Ungārija: 45.Pasaules šaha olimpiāde
10.09.2024 - 23.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Brazīlija: Pasaules čempionāts jauniešiem 2024
28.10.2024 - 10.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Sākušies Latvijas čempionāti vīriešiem, sievietēm un amatieriem
Latvijas čempionātu fināli notiks no 28.aprīļa līdz 5.maijam TSI
Noskaidroti jauniešu čempionātu laureāti
Notiks pirmais atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
LŠF
,
Dice Chess
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
Olaine
,
Skolu šaha olimpiāde
,
Garkalne
,
Cerību kauss
,
Saulkrasti
,
Latvijas čempionāts sievietēm