Tuvojas Vidzemes reģionālās atlases turnīrs

22.02.2019

Līdz nākamajai trešdienai, 27.februārim vēl var pieteikties dalībai Latvijas 2019. gada šaha čempionāta Vidzemes reģionālās atlases turnīrā. Sacensības no 1. līdz 3. martam notiks Siguldā, viesnīcas "Sigulda" konferenču zālē Pils ielā 6.

Pieblīvētais turnīru kalendārs ar vienlaicīgi notiekošiem citiem šaha turnīriem ļauj prognozēt, ka atlases turnīrā cīņas par vietām valsts čempionāta finālā un pusfinālā šogad varētu būt mazāk spraigas.

Siguldā sacensības notiks 7 kārtās ar apdomas laiku 50 minūtes uz partiju, pieskaitot 10 sekundes par katru gājienu. Turnīra sākums ir piektdien, 1. martā pulksten 17.50, kad tiks spēlēta 1. kārta. Sestdien un svētdien paredzētas pa trim spēļu kārtām, sākot spēli pulksten 11 no rīta.

Ja dalībniekam objektīvu iemeslu dēļ nav iespējams ierasties uz pirmo kārtu, tad viņam ir tiesības par to paziņot pirms turnīra sākuma un šajā kārtā saņemt neizšķirtu bez spēles.

Interesentiem jānosūta pieteikums uz e-pastu: siguldachess@gmail.com, vai jāpiesakās, zvanot pa tālruni 29277148.  
Pieteikušos dalībnieku saraksts: chess-results.com. Pirmo sešu vietu ieguvēji saņems naudas balvas no 10 līdz 20 EUR, paredzētas arī speciālbalvas.

Visvaldis Gercāns, turnīra organizētājs