Komandu čempionāta abas līgas apvienotas vienā, būs 11 kārtas

19.05.2018

Domājot par optimālu vienību skaitu, pieņemts lēmums Latvijas komandu čempionāta abas līgas apvienot vienā, tādēļ šogad valsts komandu čempionāts tiks aizvadīts tikai augstākajā līgā. Tās visi trīs posmi un norises vietas palikušas kā iepriekš paredzēts.

2018.gadā komandu čempionātā piedalīsies 12 vienības (izlozes secībā): Ventspils, RTU, Rīgas Šaha skola-Nākotne, Cēsu Šaha klubs, "The Royal Biograph", Rīgas Šaha skola, RTU/Juniors, "Maxon&Co", "Termo Eko"/RŠF, Olaine, Rīgas Šaha skola-M un Vertikāle- Rīgas Šaha skola.

Kā redzams, ierindā ir faktiski visas labākās no pagājušā gada, izņemot čempionvienību RTU/Wasa.

Tiks aizvadīts viens riņķis jeb 11 kārtas. Pagaidām visi posmu norises datumi ir atstāti iepriekšējie (9. un 10.jūnijs, 8. un 9.septembris, 15. un 16.decembris), taču divos no tiem tiks aizvadītas pa četrām kārtām, nevis pa trim, kā bija plānots iepriekš. Tas ir redzams arī atjauninātajā nolikumā.

Komandas var izspēlēt mačus arī ārpus šo posmu datumiem, iepriekš savstarpēji vienojoties, un saskaņojot to ar čempionāta vadību.

Pagaidām visas vienības nav iesniegušas savus sastāvus. Tas jāizdara vēlākais līdz 1.jūnijam, informējot turnīra direktoru Albertu Cimiņu (alberts.cimins@inbox.lv, 288046640.