Arī šogad vienu Latvijas skolas komandu aicina uz "Balto torni" Sočos

02.03.2018

Krievijas Šaha federācija atsūtījusi Latvijas Šaha federācijai uzaicinājumu arī šogad kādai Latvijas skolas komandai piedalīties tradicionālās starptautiskās jauniešu komandu sacensībās "Baltais tornis" ("Белая ладья"), kas norisināsies Sočos no 1. līdz 9.jūnijam.

Krievijas Šaha federācija informē, ka organizatori segs dzīvošanas un ēdināšanas izmaksas četriem dalībniekiem un vienam trenerim. Tāpat tiks nodrošināts bezmaksas transports no un uz Soču lidostu, kā arī kultūras programmas pasākumi.

Katrai skolas komandai jāsastāv no četriem spēlētājiem, no kuriem vismaz vienai jābūt meitenei, kas dzimuši 2004.gadā un jaunāki. Tātad U-14 vecuma grupas pārstāvjiem.

Detalizēts sacensību nolikums angļu valodā apskatāms šeit.

Tās Latvijas skolu komandas, kas vēlas doties uz šīm sacensībām Sočos, aicinātas pieteikties, līdz 1.aprīlim sūtot e-pastu arturs.neiksans@gmail.com Rīgas Šaha skolas trenerim, lielmeistaram Artūram Neikšānam.

Atgādināsim, ka Latvija (Rīgas 13.vidusskola) pēdējos divus gadus tika pārstāvēta šajās sacensībās, un abas reizes iekļuva labāko desmitniekā. Pērn mūsējie palika tieši desmitie, bet pirms diviem gadiem finišējas devītajā pozīcijā. Abas reizes piedalījās vairāk nekā deviņdesmit komandas no Krievijas un daudzām ārvalstīm.