Reizniecei-Ozolai un Ozoliņam panākumi turnīrā Lietuvas Seimā

06.03.2017

Lietuvas galvaspilsētā aizvadīts tradicionālais šīs valsts parlamanta organizētais turnīrs "Lietuvos Respublikos Seimo taurė" jeb Lietuvas Republikas Seima kausa izcīņa, kurā komandu vērtējuma uzvarēja Latvija, bet kopumā startēja 109 dalībnieki no sešām valstīm.

Sacensībās Viļņā, kas bija veltītas Lietuvas neatkarības dienai, bez mājiniekiem piedalījās arī pārstāvji no Latvijas, Anglijas, Polijas, Baltkrievijas un Irānas. 11 ātrā šaha kārtās individuāli labākais bija starptautiskais meistars no Baltkrievijas Valērijs Kazakovskis – 9 punkti. Otro vienu izcīnīja mūsu lielmeistare, finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (arī 9), bet tūdaļ aiz labāko trijnieku palika Latvijas Šaha federācijas prezidents Āris Ozoliņš (8,5). Toties komandu vērtējumā Latvija ar Reiznieces-Ozolas un Ozoliņa 17,5 punktiem izrādījās labākā.

Visi rezultāti, dalībnieki, komandas un ieņemtās vietas apskatāms šeit.