Noteikti tie jaunie spēlētāji, kas jau kvalificējušies finālam

19.01.2017

Tuvojoties Latvijas 2017.gada jauniešu čempionāta pusfinālam, kas notiks 3.–5.februārī, Rīgas Šaha skola apkopojusi to jauno spēlētāju sarakstu, kas jau ir ieguvuši tiesības cīnīties finālā, un kuri pusfināla stadiju savās vecuma grupās var izlaist.

Latvijas jauniešu 2017.gada čempionāta finālam kvalificējušies dalībnieki

U-18
1) Dmitrijs Tokranovs (labāko trijnieks 2015.un 2016.gada finālos)
2) Klāvs Stabulnieks (labāko trijnieks 2015.un 2016.gada finālos)
3) Igors Ivanovs (labāko trijnieks 2015.un 2016.gada finālos)
4) Pjotrs Koļasa (2016.gada Rīgas jauniešu meistarsacīkstes, vecākā grupa)

U-16
1) Iļja Semjonovs (labāko trijnieks 2015.un 2016.gada finālos)
2) Arsens Bataševs (labāko trijnieks 2015.un 2016.gada finālos)
3) Pāvels Lindermans (2016.gada Rīgas jauniešu meistarsacīkstes, vecākā grupa)
4) Ņikita Solomka (2016.gada Rīgas Šaha skolas čempionāts, A grupa)
5) Jaroslavs Petrovs (2016.gada Baltic Open, A grupa)
6) Kārlis Mālnieks (2017.gada Latgales skolēnu čempionāts)

U-14
1) Daniils Horobrijs (labāko trijnieks 2015.un 2016.gada finālos)
2) Aleksandrs Jazdanovs (2016.gada Baltic Open, A grupa)
3) Grigorijs Morozli (2016.gada Rīgas Šaha skolas čempionāts, A grupa)
4) Jegors Ļeonovs (2017.gada Latgales skolēnu čempionāts)

U-12
1) Ivans Mjatežs (2016.gada Rīgas Šaha skolas čempionāts, B grupa)
2) Artjoms Vissarionovs (2016.gada Rīgas jauniešu meistarsacīkstes, jaunākā grupa)
3) Kristaps Zass (2016.gada Baltic Open, B grupa)
4) Arturs Krastiņš (2017.gada Latgales skolēnu čempionāts)

U-10
1) Georgijs Germanovs (labāko trijnieks 2015.un 2016.gada finālos)
2) Pāvels Sokolovskis (2016.gada Rīgas jauniešu meistarsacīkstes, jaunākā grupa)

U-8
1) Miķelis Vingris (2016.gada Rīgas Šaha skolas čempionāts, B grupa)

Ja kāda dalībnieka sakarā ir jautājumi, lūgums rakstīt uz arturs.neiksans@gmail.com
Pusfināla nolikums apskatāms šeit.

Komentāri:

Lai pievienotu komentāru, pierakstieties ar draugiem.lv, facebook, vai vkontakte.ru kontu.