Maltā aizvadīts Latgales Jauniešu šaha līgas 2.posms

13.12.2016
Foto – Marija Kazmerika

Rēzeknes novadā, Maltas Šaha klubā Sporta ielā 5, notika Latgales Jauniešu šaha līgas 2016./2017.mācību gada Komandu čempionāta 2.posms. Tika aizvadītas turnīra 3 kārtas. Cīņā iesaistījās desmit komandas no Daugavpils, Rēzeknes, Viļāniem un Maltas (Rēzeknes novads).

Kā informē galvenais tiesnesis A. Jasinskis, spēles aizrit pēc riņķa sistēmas ar laika kontroli 25 minūtes plus 10 sekundes uz partiju katram dalībniekam. Šajā etapā par lielāku pārsteigumu parūpējās Rēzeknes – 1 komanda (vidējais reitings 1483), kura ar rezultātu 3:1 pārspēja spēcīgo Jēkabpils – 1 vienību (vid. 1730). Pārējās cīņās favorīti tika galā ar savu uzdevumu. Visi rezultāti pieejami vietnē www.chess-results.com. Trešā posma norises datums – nākamā gada 4.marts.

Organizatori (Rēzeknes novada BJSS ar Rēzeknes pilsētas BJSS atbalstu) atgādina, ka šīs ir Latvijā jaunās sacensības, kuras tiek rīkotas, lai popularizētu šahu un celtu meistarību austrumu reģiona jauniešiem. Tiek plānots nākamgad palielināt komandu – dalībnieku skaitu, informē  A. Jasinskis.