Par Kuldīgas novada čempionu kļuvis Artūrs Feldmanis

12.11.2016
No kreisās: Ivars Bērziņš, Artūrs Feldmanis un Edmunds Beks. Foto - Gunārs Gertners.

Ar nedaudz negaidītu mājinieka Artūra Feldmaņa (1910) uzvaru sestdien noslēdzās Kuldīgas novada atklātais čempionāts. Kurzemes galvaspilsētā bija ieradušies 38 dalībnieki no Kuldīgas, Liepājas, Aizputes un Ventspils.

Pēc starta reitinga izteikts favorīts bija liepājnieks Ivars Bērziņš (2259), bet Feldmanis bija tikai piektajā pozīcijā. Tomēr turnīra noslēgumā par novada čempionu tika kronēts tieši mājinieks, kurš 7 kārtās ieguva 6 punktus. Bērziņam 5,5 punkti un otrā vieta, savukārt trešais (arī 5,5) palika vēl viens kuldīdznieks Edmunds Beks (2093). Līdz pēdējai kārtai par godalgotām vietām cīnījās arī FM Āris Ozoliņš, kurš turnīra gaitā spēja uzvarēt arī Ivaru Bērziņu, tomēr neveiksme pret Feldmani atstāja viņu uzreiz ārpus goda pjedestāla.

Visi dalībnieki, rezultāti un ieņemtās vietas apskatāma šeit.

Dāmu balvas ieguva attiecīgi Ilze Burkevica (Kuldīga), Marta Kāne (Kuldīga) un Valentīna Vainovska (Liepāja), jaunietes – Ruta Mediņa (Kuldīga). Par labāko senioru kļuva Imants Gruduls (Liepāja), bet labākie jaunieši bija Daniils Guļņevs (Liepāja), Krišs Sproģis (Kuldīga) un Markuss Bērziņš (Liepāja).