Otrdien, 23.novembrī, paredzēts šaha treneru seminārs

17.11.2021

Otrdien, 23.novembrī, visas dienas garumā notiks Treneru seminārs, kuru organizē Rīgas šaha skola sadarbībā ar Latvijas Šaha federāciju un Latvijas Sporta Federāciju padomi (LSFP).

Latvijas šaha treneru kvalifikācijas celšanas seminārs “Klātienes un attālinātās apmācības mijiedarbība turpmākajos gados", notiek projekta ietvaros "Tālākizglītības programmu īstenošana sporta speciālistiem", kur projekta īstenotājs ir Rīgas Šaha skola.

"Covid-19" pandēmija ir piespiedusi veikt kardinālas izmaiņas apmācības procesā, kopš 2020.gada pavasara (ar nelielu pārtraukumu 2020./2021.mācību gada sākumā) treniņus aizvadot pilnīgi attālināti, arī jaunais 2021./2022.mācību gads nav izņēmums un šaha apguve turpinās attālināti.

Aicinām Latvijas šaha trenerus dalīties pašreizējā pieredzē un pārrunāt scenārijus, kā vadīt apmācības procesu valstiskā mērogā tuvākā nākotnē.

Vēl nav zināms, kad beigsies pandēmija, taču tā jau ir veikusi savas korekcijas ikviena iedzīvotāja ikdienas dzīves ritmā, tai skaitā arī šaha treneru ikdienā ir jauni izaicinājumi.

Treneru semināra lektori: lielmeistars, vadošais Latvijas šahists Ņikita Meškovs, meistarkandidāts, aktieris, Rīgas Katoļu ģimnāzijas ilggadējs šaha skolotājs Atis Bētiņš, sieviešu FIDE meistare, šaha trenere, programmētāja un Latvijas 2021.gada ātrspēles un ātrā šaha čempione sievietēm Renāte Vidruska, FIDE meistars ilggadējs Rīgas Šaha skolas treneris Verners Putka, FIDE meistars, Mārupes ģimnāzijas šaha treneris Valdis Troņenkovs un nacionālais meistars, ilggadējs Rīgas Šaha skolas treneris Edgars Ungurs.

Detalizēta informācija Rīgas Šaha skolas mājaslapā.