Aizvadīts Rīgas Sporta veterānu kluba čempionāts

14.12.2019

Rīgas Šaha federācijas telpās sestdien notika Rīgas Sporta veterānu kluba čempionāts, kurā septiņu kārtu ātrā šaha (12 minūtes partijai plus 5 sekundes par gājienu) turnīrā cīnījās 40 seniori.

Par sacensību uzvarētāju ļoti pārliecinoši kļuva galvenais reitingfavorīts, FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs (2218), kurš septiņās partijās izcīnīja sešas uzvaras un vienu cīņu noslēdza neizšķirti. Tuvāko sekotāju, Anatoliju Aļipovu (1885) viņš apsteidza par punktu. Trešo vietu ar 5 punktiem nedaudz negaidīti ieņēma Vitālijs Barinovs (1676), kuram bija tikai 18. starta reitings. Labāko sešiniekā ar tikpat punktiem iekļuva Jānis Visockis (2013), Mihails Lapkis (1725) un Vjačeslavs Ņemkovs (1690).

Visi dalībnieki, rezultāti un ieņemtās vietas apskatāmas chess-results.com.

Sacensības tika vērtētes četrās vecuma grupās: 50+, 60+, 70+ un 80+, kā arī dāmu ieskaitē. Visi laureāti apskatāmi šeit.

Atgādināsim, ka pērn šajā turnīrā uzvarēja Jānis Daudzvārdis, aiz kura palika Igors Smorodinskis un Oļegs Batakovs. Šogad Daudzvārdis noslēdza labāko desmitnieku.