Skujas&Veihmana memorial

Raksti:

Tukumā noticis gadskārtējais Skujas un Veihmaņa piemiņas turnīrs

22.12.2022

Svētdien Tukumā notika tradicionālais meistarkandidātu Harija Skujas un Ojāra Veihmaņa piemiņas turnīrs ātrajā šahā, kurš šoreiz aizritēja ar starptautisku pieskaņu, jo bez mūsu valsts pārstāvjiem piedalījās ar kaimiņi lietuvieši.

Tukumā piekto reizi aizvadīts Skujas un Veihmaņa piemiņas turnīrs

20.12.2021

Svētdien Tukumā piekto reizi aizvadīts meistarkandidātu Harija Skujas un Ojāra Veihmaņa piemiņas turnīrs ātrajā šahā, kuru organizēja jaunizveidotais Tukuma Šaha klubs tā priekšsēdētāja Māra Zvauņa vadībā. Pie galdiņiem sēdās 41 dalībnieks no Latvijas un Lietuvas.

Par Skujas un Veihmaņa piemiņas uzvarētāju kļūst Ļevčenkovs

10.12.2019

Sestdien Tukumā tika aizvadīts tradicionāls vietējo šaha meistaru Harija Skujas un Ojāra Veihmaņa piemiņas turnīrs, kas vienlaikus bija arī pēdējais šī gada Tukuma novada atklātā čempionāta posms. Turnīrā tika izspēlētas 8 kārtas ar laika kontroli 12 minūtes + 3 sekundes par gājienu.

Decembrī šahisti aicināti godināt Skujas un Veihmaņa piemiņu Tukumā

13.11.2019

Sestdien, 7.decembrī, Tukuma sporta un atpūtas kompleksā, Kuldīgas ielā 74,  jau ceturto reizi norisināsies Harija Skujas un Ojāra Veihmaņa piemiņas turnīrs, informē paasākuma organizatori.

Ziemassvētku brīvdienu turnīros uzvar Dunaveckis, Mustaps un Bērziņš

26.12.2017

Ziemassvētku brīvdienās dažādās Latvijas pilsētās aizvadīti vairāki ātrā šaha turnīri. Daugavpilī visus savus pretiniekus pieveica Deniss Dunavecis, Tukumā par uzvarētāju kļuva Matīss Mustaps, savukārt Kuldīgā pārliecinoši labākais bija Ivars Bērziņš.